Statek Vlčkovice, o.p.s.

Navštívili nás firemní dobrovolníci z HP

Ve středu minulý týden k nám na statek přijeli firemní dobrovolníci z HP. Stejně jako v jiných firmách, které pečují o svou společenskou odpovědnost, i v Hewlett Packard si mohou zaměstnanci čas od času vybrat den či dva, který věnují práci pro nějakou neziskovou či ji veřejně prospěšnou organizaci.

Šest dobrovolníků plných sil přijelo ve středu ráno v 9 hodin a odjelo v 16 hodin. Pomohli s hrubou přípravou ovčína před festivalem. Před cca měsícem z ovčína vyběhly ovce na pastvu a bylo tedy potřeba vykydat hnůj. Naštěstí dnes již většinu této práce obstará technika, ale do rohů a zákoutí sběrač bohužel nezajede. Kromě kydání hnoje se odmontovávaly ovčí hrádě, aby bylo kam nastěhovat festivalové návštěvníky a vyklízela garáž, která letos bude sloužit jako sídlo cateringu pro kapely. Nedávno se nám také podařilo pokrýt věž zámečku novou střechou a bylo tak potřeba uklidit zbytky suti a odpadu po stavebních pracích.

Po kvalitně odvedené práci a svačince jsme našim dobrovolníkům udělali prohlídku statku, aby věděli, na čem všem se pracuje, pracovalo či pracovat bude.

Práce dobrovolníků nám velmi pomohla a společnosti Hewlett Pacard za možnost využít jejích pracovníků mnohokrát děkujeme!

Dobrovolníci HP

Firemní dobrovolníci HP na statku
Firemní dobrovolníci HP na statku
Firemní dobrovolníci HP na statku
Firemní dobrovolníci HP na statku